Debriyaj Merkezleme Kiti Plastik Tüm Seri
Psa
Ürün kodu: Psa 1606269680
OEM: 1606269680
Bu ürünün fotoğrafı henüz eklenmedi.
Kargo ₺59,90 · sepet ₺1.500 ve üzeri ücretsiz
Servis / filo musunuz? Toplu alım için kurumsal başvuru✓ 55 araç modelinde OEM uyum kaydı · Listeyi gör
Uyum kaynağı: OEM numarası eşleşmesi (model düzeyinde) · nasıl belirleniyor?
Aracınıza uyuyor mu? Aracını seç — bu sayfada ve tüm listelerde uyum durumunu görün.
Ödeme Bilgisi: Havale/EFT ile ödeme. Siparişi tamamladığınızda IBAN bilgileri ve sipariş numaranız gösterilir; ödeme onaylanınca siparişiniz hazırlanır.
Ürün Özellikleri
- Marka
- Psa
- Stok Kodu
- Psa 1606269680
- Birim
- 1 Adet
- Üretici Garantisi
- KDV Dahil Fiyat
- 2-3 İş Gününde Kargoda
- Havale / EFT
OEM / Muadil Numaralar
Ustalar parçayı bu numaralarla arar. Numaraya dokunarak kopyalayabilirsiniz.
Uyumlu Araçlar
✓ OEM uyum kaydı — model düzeyinde (55)
- Peugeot
- 10071.4 i 16v 90, 1.4 i 75 (TU3A)
- 106 ( RESTYLISEE )1.0 i, 1.1 i (TU1M+)
- 205 FROM MOD 19911.6 i (XU5M)
- 2061.4 HDI 70, 1.6 HDi 110 particle emission filter (DV6TED4), 1.9 D 71 (DW8B), 2.0 HDi 90
- 2081.0i VTi (EB0), 1.6 HDi 75 (DV6ETED M), 1.6 HDi 92 (DV6DTED)
- 3061.9 D
- 306 ( RESTYLISEE )1.4
- 307
- 307 RESTYLING1.6 HDi 110, 2.0 HDi 138 particle emission filter
- 3081.4 VTi 16v 95, 1.4 i 16v VVT 95, 1.6 HDi (DV6C), 1.6 HDi 110 particle emission filter (DV6TED4), 1.6 HDi 92 (DV6DTED), 1.6 THP 16v 200 +2
- 405
- 4061.8 i 8v 103
- 406 (NEW LOOK)1.8 i 16v 112, 1.8 i 8v 92, 2.0 HDi 110 (DW10ATED), 2.0 HDi 110 particle emission filter
- 4071.8 i 16v 117
- 5008
- 5082.0 HDi FAP (DW10CTED4)
- 8072.0 i 16v 143
- A71.4 HDi, 1.4 i 75 (TU3A), 1.6 HDi (DV6C)
- BIPPER TEPEE (A9)1.3 HDI 75
- BIPPER UTILITY VEHICLE1.4 i (TU3AE5)
- Boxer
- EXPERT1.9 D (DW8), 1.9 D (XUD9), 2.0 HDi 110
- G91.6 HDi (DV6UC), 1.6 HDi 90, 2.0 DT (DW10CD), 2.0 DT (DW10CE), 2.0 HDi 138 particle emission filter, 2.0 HDi 163 PEF
- M3/M41.6 VTi 16V 115 (EC5)
- PARTNER1.4i 75 (TU3JP), 1.8 D
- PARTNER UTILITY VEHICLE (B9)1.6 HDi 90 (DV6AUTED4)
- T51.6 HDi 92 (DV6ATED4), 1.6 i 16v 110 (TU5JP4), 2.0 HDi 110 (DW10ATED), 2.0 i 16v 138, 2.0 i 16v 143
- X2/502.2 HDI 100 PUMA, 2.2 HDI 110 PUMA C, 2.2 HDI 120 PUMA, 2.2 HDI 130 PUMA C, 2.2 HDI 150 PUMA C, 3.0 HDI 160 +2
- Citroen
- AIR CROSS1.6 HDi 92 (DV6ATED4), 1.6 VTi 16V 115 (EC5)
- B73 MERCOSUR1.6 VTi 16V 115 (EC5)
- BERLINGO1.1 i (TU1M+), 1.9 D (XUD9)
- BERLINGO II VP1.6 HDi 75, 1.9 D 71 (DW8B)
- BERLINGO II VU1.4 i 75 (TU3A)
- BERLINGO PRIVATE VEHICLE (B9)1.6 VTi 16v 120
- C31.4 HDi 70, 1.4i 75 (TU3JP)
- C3 (A51)1.1 i 60 (TU1AE5), 1.4 HDi, 1.6 HDi 92 (DV6DTED M), 1.6 HDi 92 (DV6DTED)
- C3 II1.6 i 16v 110 (TU5JP4)
- C3 PICASSO1.4 VTi 16v 95 LPG
- C4 (B7) DS41.6 THP 16v 156, 1.6 i 16v 110 (TU5JP4)
- C4 PICASSO1.6 HDi (DV6C), 1.6 HDi 110, 1.6 HDi 110 particle emission filter (DV6TED4), 1.6 THP 16v 150
- C52.0 HDi 110 (DW10ATED), 2.0 HDi 110 particle emission filter
- C5 (X7)1.6 HDi (DV6C)
- C82.2 HDi 136
- Dispatch / Jumpy
- G91.6 HDi (DV6UC), 1.6 HDi 90, 1.6 HDi 90 (DV6DU), 2.0 DT (DW10CE), 2.0 HDi 120, 2.0 HDi 120 particle emission filter +2
- JUMPER III2.2 HDI 100 PUMA, 2.2 HDI 110 PUMA C, 2.2 HDI 120 PUMA, 2.2 HDI 130 PUMA C, 2.2 HDI 150 PUMA C, 3.0 HDI 160 +2
- JUMPY2.0 HDi (DW10BTED+), 2.0 HDi 110
- Jumper / Relay
- NEMO PRIVATE VEHICLE1.3 HDI 75
- Nemo
- PICASSO MERCOSUR II2.0 HDi 90
- XANTIA1.8 i 8v 92, 1.9 TD
- XANTIA RESTYLEE2.0 HDi 110 (DW10ATED)
- XSARA1.5 D
- ZX1.9 D
Uyum, ürünün OEM numarasının araç kataloğundaki model eşleştirmesine dayanır; aynı modelde motor/yıl farkı olabilir. Kesin teyit için şasi numaranızla arayın ya da bize sorun. Uyum nasıl belirleniyor?
Bu ürün henüz değerlendirilmemiş
Bu ürüne henüz yorum yapılmamış. İlk değerlendirmeyi sen yaz!
Stoktaki ürünler ödeme onayından sonra 2-3 iş günü içinde kargoya verilir; kargoya verildikten sonra genellikle 1-3 iş günü içinde adresinize ulaşır. Tedarik / sipariş üzerine ürünlerde süre için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ürünler üretici/ithalatçı garantisi kapsamında satılır. Ürün sayfasındaki marka bilgisi orijinal (OEM) ya da muadil olduğunu belirtir.
Evet, tüm siparişlere KDV dahil fatura düzenlenir. Kurumsal fatura için unvan, vergi dairesi ve vergi numaranızı sipariş numaranızla [email protected] adresine iletin.
Ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içinde sipariş numaranızla bize yazarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Yanlış/hatalı parça gönderiminde iade kargosu bizden.
Bu ürünlere de göz atmak isteyebilirsiniz.
2-3 iş gününde kargoda₺4.765,66KDV Dahil
2-3 iş gününde kargodaTrwEşdeğerDebriyaj Merkezi Rulmanı Üst Tempra Marea Bravo 1 1.8Ie 1.4 2.0 Hgt 20V
OEM: 46478560, 46478563, 46821337
₺2.110,26KDV Dahil
2-3 iş gününde kargodaLeeopartYan sanayiDebriyaj Üst Merkezi Fluence 09 Megane 3 08 15 Scenic 3 09 1.2 Tce 1.5 DCI 1.6 16V 5 Vites 6VİTES
OEM: 306100018R, 306101808R, 306109084R
₺802,69KDV Dahil
2-3 iş gününde kargodaLeeopartYan sanayiDebriyaj Üst Merkezi Renault Clio 4 12 Captur 13 0.9TCe 1.2TCe 1.3TCe 1.5dCi
OEM: 306100642R, 306100642R-306105773R, 306105773R
₺913,69KDV Dahil
2-3 iş gününde kargodaLeeopartYan sanayiDebriyaj Merkezi Üst Doblo 1.4 1.6 16V 1.3 JTD 1.9D 1.9 JTD 01>
OEM: 46749276, 55196182
₺913,69KDV Dahil
2-3 iş gününde kargodaLeeopartYan sanayiDebriyaj Üst Merkezi C5 01>12 - P407 04>10 1.6 HDI /1.8 16V /2.0 16V /2.0 HDI/2.2 HDI /3.0 V6
OEM: 2182.34, 9645137580
₺913,69KDV Dahil
2-3 iş gününde kargoda₺1.006,02KDV Dahil
2-3 iş gününde kargoda₺96,94KDV Dahil